Oferty sylwestrowe2018-10-12T01:15:17+00:00

Oferty – Sylwester w górach 2018/2019

W tym roku specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę pełną sylwestrowych atrakcji, dzięki którym będziecie mogli spędzić ten czas w niesamowitej atmosferze i niezapomnianym towarzystwie.
Proponujemy Państwu aktywny wypoczynek z dużą ilością atrakcji takich jak sylwester z kuligiem czy sylwester z balem. Wszystko to w cudownym klimacie polskich gór w cenie od 599zł.

W pakiecie sylwester w górach 2018/2019 oferty – do wyboru przygotowaliśmy dla Państwa ponad dwadzieścia typowych góralskich komfortowych ośrodków(bezpłatne WI-Fi, TV, łaznieki). Wszystki pensjonaty położone są malowniczej scenerii Polskich Tatr, do wyboru macie Państwa ośrodki w Poronienie, Małym Cichym czy Murzasichle.

Sylwester  zbliża się dużymi krokami – nie zwlekaj, skorzystaj z oferty sylwestrowej 2017 dzięki, której poczujesz prawdziwą magię polskich gór. Do zobaczenia na Podhalu. Zapraszamy także do kontaktu w celu wcześniejszego zarezerwowania pobytu – sylwester z dziećmi w górach to przecież najlepsza okazja do znakomitej zabawy i wypoczynku w gronie najbliższych.