Sylwester w górach 2017/2018, tani sylwester w górach z kuligiem, sylwester góry tanio – oferty

Switch to desktop Register Login

Oferty - Sylwester w górach 2017/2018

W tym roku specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę pełną sylwestrowych atrakcji, dzięki którym będziecie mogli spędzić ten czas w niesamowitej atmosferze i niezapomnianym towarzystwie.
Proponujemy Państwu aktywny wypoczynek z dużą ilością atrakcji takich jak sylwester z kuligiem czy sylwester z balem. Wszystko to w cudownym klimacie polskich gór w cenie od 499zł.


W pakiecie sylwester w górach 2017/2018 oferty – do wyboru przygotowaliśmy dla Państwa ponad dwadzieścia typowych góralskich komfortowych ośrodków(bezpłatne WI-Fi, TV, łaznieki). Wszystki pensjonaty położone są malowniczej scenerii Polskich Tatr, do wyboru macie Państwa ośrodki w Poronienie, Małym Cichym czy Murzasichle.


Sylwester  zbliża się dużymi krokami - nie zwlekaj, skorzystaj z oferty sylwestrowej 2017 dzięki, której poczujesz prawdziwą magię polskich gór. Do zobaczenia na Podhalu. Zapraszamy także do kontaktu w celu wcześniejszego zarezerwowania pobytu - sylwester z dziećmi w górach to przecież najlepsza okazja do znakomitej zabawy i wypoczynku w gronie najbliższych.