Szałas Góralski Pasternik – Małe Ciche – Sylwester 2023/2024

SZAŁAS PASTERNIK

Termin pobytu:
28.12.2023 – 02.01.2024

BRAK MIEJSC

Malownicze położenie Szałasu Pasternik – na skraju lasu, bezpośrednio nad szemrzącym pod oknami Potokiem Filipczańskim, w urokliwej miejscowości Małe Ciche, stanowi idealne warunki do wyciszenia się i odpoczęcia od miejskiego zgiełku. Jednocześnie stanowi świetną bazę wypadową dla miłośników białego szaleństwa, gdyż najbliższy wyciąg orczykowy zlokalizowany jest w odległości ok 150 m, natomiast wyciąg krzesełkowy ok 750 m.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 10-osobowy drewniany domek, który w całości wykonany jest z nieimpregnowanego bala świerkowego. Posiada trzy eleganckie sypialnie, zlokalizowane na piętrze szałasu, każda wyposażona w eleganckie łazienki. Na dole domku znajduje się kuchnia wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty kuchenne oraz przestronny, otwarty salon, w którym można ogrzać się przy klasycznym kominku. Jest to miejsce, gdzie odpoczynek będzie prawdziwą przyjemnością, np. po całym dniu górskich spacerów czy jazdy na nartach.

Dbając o swobodę oraz komfort gości, szałas wynajmowany jest jedynie w całości, dla minimum 10 osób dorosłych. W przypadku chęci pobytu z dziećmi, negocjacja ceny możliwa jest jedynie w przypadku grupy ponad 10-osobowej. Szałas wynajmowany jest na minimum 5 noclegów, z możliwością przedłużenia pobytu.  Szałas przynależy do ośrodka Pasternik, oba obiekty znajdują się na tej samej posesji, w odległości ok 50m, wszystkie posiłki serwowane będą w głównym budynku ośrodka. Impreza sylwestrowa również odbywać się będzie w głównym budynku ośrodka*.

Szałas posiada 3 sypialnie, konfiguracja podziału miejsc w pokojach pozostaje do ustalenia indywidualnego. Podczas pobytu domek w całości pozostaje do pełnej dyspozycji gości, bez możliwości wchodzenia osób z zewnątrz.

Szałas Pasternik przynależy do kompleksu Pasternik, na który składają się dodatkowo budynek główny Pasternik, oraz Willa Pasternik.
Wszystkie obiekty znajdują się na tej samej ogrodzonej posesji, która dysponuje także obszernym parkingiem oraz miejscem na ognisko. Cały teren jest monitorowany.

W cenie gwarantujemy*:

  • 6 dni pobytu
  • 5 noclegów
  • 5 śniadań i obiadokolacji
  • bezpłatny parking
  • Bal Sylwestrowy z  bogatym menu*:
     3 ciepłe posiłki, zimna płyta, ciasta, oscypki, kawa, herbata, zimne napoje,
  • kulig z ogniskiem i kiełbaskami*
  • wieczór z kapelą góralską*

*o ile przepisy prawne i sanitarne dopuszczą możliwość organizacji imprezy

Ważne!

Pakiet nie obejmuje transportu do miejsca realizacji pobytu sylwestrowego.

Do miejscowości Małe Ciche można dotrzeć własnym samochodem, lub środkami komunikacji publicznej
(pociąg + autobus / autobus / bus / taxi).