OŚRODEK U JĘDRKA2019-12-10T15:04:03+01:00

U Jędrka Murzasichle – Sylwester 2020/2021

U JĘDRKA

Termin pobytu: 28.12.2019r. – 02.01.2020r.

Zapraszamy Państwa do ośrodka zlokalizowanego w centrum Murzasichle, skąd blisko jest zarówno do stoków narciarskich, jak i regionalnych karczm.
Z okien obiektu rozpościera się imponujący widok na pasmo Tatr, a sympatyczni gospodarze nadają temu miejscu wyjątkowo domowy charakter.

Ośrodek dysponuje pokojami 2-/3-/4-/5- oraz 6-osobowymi z pełnym wyposażeniem ( łazienka, TV, bezprzewodowy Internet). Doskonały dla grupy przyjaciół. Na zewnątrz do dyspozycji gości przygotowany jest bezpłatny parking oraz regionalny, drewniany szałas, w którym można przy cieple kominka zrelaksować się po całodniowym szaleństwie na stokach.

W bliskim sąsiedztwie ośrodka znajduje się kompleks narciarski, oświetlany również nocą, wypożyczalnia nart oraz szkółka narciarska, co pozwoli Państwu w pełni skorzystać z zimowego wypoczynku. Ponadto, w obiekcie znajduje się miejsce do przechowania sprzętu narciarskiego.

Pobyt sylwestrowy w tym ośrodku dedykowany jest osobom w wieku studenckim, średnia wieku uczestników zazwyczaj nie przekracza 30. lat. Oferta dla osób nastawionych na dobrą zabawę, która może trwać i do białego rana. 

W cenie gwarantujemy:

 • 6 dni pobytu
 • 5 noclegów
 • 5 śniadań i obiadokolacji
 • bezpłatny parking
 • Imprezę sylwestrową w Szałasie Góralskim rozpoczętą
  kuligiem z ogniskiem i kiełbaskami
 • imprezę góralską 

Ważne!

Pakiet nie obejmuje transportu do miejsca realizacji pobytu sylwestrowego.

Do miejscowości Murzasichle można dotrzeć własnym samochodem, lub środkami komunikacji publicznej
(pociąg + autobus / autobus / bus / taxi).
Szczegółowych wskazówek dojazdu udzielają nasi konsultanci telefoniczni i mailowi.

Noc sylwestrowa:

Zabawę w noc sylwestrową rozpoczniemy tradycyjnym góralskim kuligiem, który wystartuje spod ośrodka, przewiezie Państwa na ognisko z pieczeniem kiełbasek, a następnie ruszy w drogę powrotną do ośrodka U Jędrka, gdzie po kuligu zaprosimy Państwa do Szałasu zlokalizowanego na terenie posesji. Tam odbędzie się impreza sylwestrowa, przygotowany będzie pełny catering w postaci ciepłych i zimnych dań oraz napoi, za oprawę muzyczną odpowiedzialny będzie profesjonalny DJ. Impreza będzie mieć charakter „na luzie”, szałas będzie dogrzewany, jednakże na czas kuligu należy wyposażyć się w odpowiednią odzież zimową.

Nie zapewniamy alkoholu podczas nocy sylwestrowej, nie będzie także prowadzona sprzedaż alkoholu, prosimy o zaopatrzenie się w wybrane trunki we własnym zakresie.

Cennik:

OPIS POKOJU RODZAJ POKOJU CENA POBYTU ZA 1 OSOBĘ
TV, łazienka, Internet 2-osobowy BRAK MIEJSC
TV, łazienka, Internet 3-osobowy BRAK MIEJSC
TV, łazienka, Internet 4-osobowy BRAK MIEJSC
TV, łazienka, Internet 6-osobowy BRAK MIEJSC
TV, łazienka, Internet 7-osobowy BRAK MIEJSC
 • Po weryfikacji dostępności miejsc istnieje możliwość przedłużenia pobytu, koszt dodatkowej doby wynosi 100 zł/os. (nocleg+wyżywienie).
 • Powyższe kwoty są cenami brutto za cały pakiet sylwestrowy, za 1 osobę.
 • Powyższe kwoty zawierają obowiązkową opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

ZAREZERWUJ

Informacje dodatkowe:

 • Zakwaterowanie w ośrodku będzie możliwe od godziny 14:00 pierwszego dnia pobytu (28 grudnia).
 • Pobyt rozpocznie się 28 grudnia obiadokolacją, a zakończy 2 stycznia śniadaniem.
 • Ośrodek nie zapewnia ręczników.
 • Wykwaterowanie w dniu wyjazdu powinno nastąpić do godziny 10:00.
 • Obiekt nie posiada windy, podjazdów, ani udogodnień dla osób o ograniczonych możliwościach poruszania się, pokoje gościnne znajdują się na piętrach II-IV.
 • Gospodarze wyrażają zgodę na pobyt ze zwierzętami.
 • Pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 150 zł/zwierzę, związane jest to z obowiązkiem antyalergicznej dezynfekcji pokoju przed przyjęciem kolejnych gości.
 • Właściciele zobowiązani są do dopilnowania pupili, by nie wyrządziły szkód, oraz nie były uciążliwe dla innych gości obiektu.
 • Właściciele będą zobowiązani do pokrycia kosztów naprawy wszelkich ewentualnych zniszczeń sporządzonych przez przywiezione zwierzęta.
 • Obowiązuje całkowity zakaz wprowadzania zwierząt do jadalni oraz innych pomieszczeń, gdzie wydawane będą posiłki.
 • Imprezy tematyczne, czyli sylwester z kuligiem oraz impreza góralska, odbywać się będą wieczorami, każda innego dnia.
 • Przykładowy harmonogram pobytu znajduje się w prawym bocznym panelu strony.
 • Imprezy tematyczne będą realizowane grupowo – dla wszystkich gości ośrodka wspólnie.
 • Noc sylwestrowa odbywać się będzie według powyższego opisu.
 • Nie zapewniamy alkoholu podczas nocy sylwestrowej, nie będzie także prowadzona sprzedaż alkoholu, prosimy o zaopatrzenie się w wybrane trunki we własnym zakresie.
 • Obsługa klientów, zarówno w obiekcie, jak i podczas imprez tematycznych, realizowana będzie w języku polskim.
 • Niezależnie od liczby otrzymanych zgłoszeń Impreza turystyczna odbędzie się. Organizator nie przewiduje minimalnej liczby osób, dla możliwości przeprowadzenia Imprezy turystycznej w tym obiekcie.

Adres:

U Jędrka
ul. Budzowa 4b
34-351 Murzasichle

Galeria zdjęć

Atuty ośrodka:

 • Sylwester z kuligiem
 • Blisko wyciągów narciarskich
 • Smaczne jedzenie

Aktualna dostępność miejsc

W celu otrzymania szczegółowej informacji nt. aktualnej dostępności poszukiwanego rodzaju pokoju, skorzystaj z czerwonego okienka czatu w prawym dolnym rogu strony.

Nawet jeśli czat jest chwilowo offline, nadal za jego pomocą możesz wysłać zapytanie. Nasz zespół CUT Amicus odpowie na nie drogą mailową.

Jeśli chcesz dokonać rezerwacji, kliknij w napis REZERWACJA.

Rodziny z dziećmi:

Pobyt w ośrodku U Jędrka dedykowany jest osobom w wieku studenckim, poszukującym dobrej zabawy podczas zimowego wypoczynku.
Dbając o komfort naszych gości, staramy się nie mieszać grup wiekowych w poszczególnych obiektach, dlatego też gości poszukujących ciszy i spokoju, a także rodziny z dziećmi, zapraszamy do innych ośrodków zaprezentowanych na naszym portalu.

* powyższy harmonogram pobytu jest poglądowy, co oznacza, że rozłożenie poszczególnych imprez w czasie może ulec zmianie (np. impreza góralska może się odbywać innego dnia, godziny posiłków mogą ulec nieznacznemu przesunięciu). Ostateczna wersja agendy pobytu zostanie rozesłana gościom na ok. 2 tygodnie przed rozpoczęciem pobytu.

Organizator Imprezy turystycznej:

Centrum Usług Turystycznych
Amicus Anna Czachara
Ul. Zaułek Rogoziński 5b/25
51-116 Wrocław
NIP: 988-025-60-72

tel. 665-757-199
tel. 530-528-249

mail: rezerwacje@sylwesterwgorach.eu

www.sylwesterwgorach.eu
www.nawigiliewgory.pl

ZAREZERWUJ

IMPREZA  SYLWESTROWA

Dziedziniec przed ośrodkiem, wieczorna pora, wszędzie w koło śnieg skrzący się w blasku świateł, gwiazdy świecą na niebie, a do Państwa podjeżdżają zaprzęgi konne. Tak właśnie rozpoczniemy zabawę w noc sylwestrową!

Na wozach każdy znajdzie miejsce dla siebie, nasi przedstawiciele rozdadzą rozpalone pochodnie, po czym wesoła karawana ruszy w malowniczą trasę podhalańskimi drogami. Na końcu trasy czeka leśna polana, na polanie rozpalone ognisko, kiełbaski, dodatki, gorąca herbata, także ta „zbójnicka”!, oraz skoczna melodia góralskich hitów.

Przy ognisku będzie więc można rozgrzać i gardła i żołądki, cyknąć pamiątkowe fotografie, pośpiewać, potańczyć, lub tylko potupać nogą w rytm muzyki.
Po skończonej zabawie zaprosimy w drogę powrotną, która zakończy się w tym samym miejscu, gdzie rozpoczęła – pod samym ośrodkiem.

Aby jedynym Państwa zmartwieniem w tym czasie było nadążenie z tekstem piosenki, prosimy o przygotowanie sobie naprawdę ciepłej odzieży zimowej. Ostatnie lata obfitowały w mroźne wieczory, ale gdy turysta ma grubą czapkę, kaptur, rękawiczki, ocieplane obuwie, i najlepiej specjalną odzież zimową (tak, kalesony i rajstopy też są dopuszczalne!) żadne minusy na dworze nie będą straszne.

Jako organizator nie jesteśmy w stanie zagwarantować tej największej atrakcji – puszystych zasp śnieżnych, jednakże kulig odbędzie się na zaprzęgniętych wozach kołowych, a zatem żadna pogoda nie będzie stanowiła problemu do realizacji imprezy.

Drugą częścią wieczoru będzie impreza sylwestrowa w Szałasie Regionalnym przy ośrodku U Jędrka. W Szałasie przygotowany będzie pełny catering w postaci ciepłych i zimnych dań oraz napoi. Do Państwa dyspozycji będą różnorodne przekąski, sałatki, tzw. zimna płyta z serami, wędlinami i oscypkami, swojski smalec z ogórkami kiszonymi, pieczywo, napoje bezalkoholowe, kawa, herbata. Zaplanowane są również dodatkowe ciepłe posiłki z grilla. Podczas nocy sylwestrowej nie zapewniamy jedynie alkoholu, nie będziemy także prowadzić sprzedaży alkoholu, więc w wybrane trunki należy się zaopatrzyć osobiście.

Impreza będzie miała charakter „na luzie”, Szałas będzie dogrzewany kominkiem. Nie wprowadzamy wymaganego dress codu, jednakże skoro impreza ma mieć luźny charakter, sugerujemy wybrać wygodny strój, głównym celem tej nocy jest przecież szampańska zabawa!

Za oprawę muzyczną odpowiedzialny będzie profesjonalny DJ, zapewniający muzykę taneczną. O północy zapraszamy serdecznie do wyjścia przed Szałas, aby złożyć sobie noworoczne życzenia w blasku kolorowej fontanny fajerwerków.

Zabawę przewidujemy do białego rana, a uściślając, do ostatniego bawiącego się gościa. Z tego tytułu śniadanie noworoczne przesunięte jest na późniejszą godzinę, aby zdążyć odespać gorączkę sylwestrowej nocy 🙂

 

ZAREZERWUJ

Dokumenty do pobrania: