Specjalnie dla Państwa  przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjną ofertę, dzięki której będziecie mogli przywitać Nowy Rok w wyjątkowej atmosferze i niezapomnianym towarzystwie. Nasza propozycja to połączenie aktywnego wypoczynku z niezliczoną ilością atrakcji, których zwieńczeniem będzie niepowtarzalny sylwester z kuligiem.

Kulig góralski zawsze budzi wiele emocji, gdyż… jest to fantastyczne przeżycie!

Dziedziniec przed ośrodkiem, wieczorna pora, wszędzie w koło śnieg skrzący się w blasku świateł, gwiazdy świecą na niebie, a do Państwa podjeżdżają zaprzęgi konne. Każdy znajdzie miejsce dla siebie, nasi przedstawiciele rozdadzą rozpalone pochodnie, po czym wesoła karawana ruszy w malowniczą trasę podhalańskimi drogami. Na końcu trasy czeka leśna polana, na polanie rozpalone ognisko, skoczna melodia góralskich hitów, kiełbaski, dodatki, gorąca herbata, także ta „ognista” herbata z prądem i góralskie śpiewy…!

Przy ognisku będzie więc można rozgrzać i gardła i żołądki, cyknąć pamiątkowe fotografie, pośpiewać, potańczyć, lub tylko potupać nogą w rytm muzyki.
Po skończonej zabawie zaprosimy w drogę powrotną, która zakończy się w tym samym miejscu, gdzie rozpoczęła – pod samym ośrodkiem.

Aby jedynym Państwa zmartwieniem w tym czasie było nadążenie z tekstem piosenki, prosimy o przygotowanie sobie naprawdę ciepłej odzieży zimowej. Ostatnie lata obfitowały w mroźne wieczory, ale gdy turysta ma grubą czapkę, kaptur, rękawiczki, ocieplane obuwie, i najlepiej specjalną odzież zimową (tak, kalesony i rajstopy też są dopuszczalne!) żadne minusy na dworze nie będą straszne.

Jako organizator nie jesteśmy w stanie zagwarantować tej największej atrakcji – puszystych zasp śnieżnych, jednakże kulig odbędzie się na zaprzęgniętych wozach kołowych, a zatem żadna pogoda nie będzie stanowiła problemu do realizacji imprezy.

Przejażdżka zakończona pieczeniem kiełbasek trwa ok. 2 godziny, a wszystko to w urokliwym klimacie przepięknych polskich gór w promocyjnej cenie już od cena 799 zł.
Sylwester w górach z kuligiem to niezapomniane chwile, które na długo pozostaną w Waszej pamięci.
Sylwester 2022 zbliża się dużymi krokami – nie zwlekaj,  skorzystaj z naszej oferty dzięki której poczujesz prawdziwą magię polskich gór.
Do zobaczenia na Podhalu!

Zapraszamy także do kontaktu w celu wcześniejszego zarezerwowania pobytu – sylwester z kuligiem w górach to przecież najlepsza okazja do znakomitej zabawy i wypoczynku w gronie najbliższych oraz znajomych. Sylwester w górach z kuligiem 2021/2022