Sylwester w górach z dziećmi 2020/2021

Zastanawiali się Państwo czy sylwester z dziećmi w rejonie Tatrzańskiego Parku Narodowego to dobry pomysł?  Jeśli odpowiedź brzmi tak to mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszych pensjonatów położonych w malowniczych podhalańskich miejscowościach na niezapomnianego sylwester w górach z dziećmi. Tatrzański park narodowy jest jednym z najciekawszych krajobrazowo miejsc na terenie naszego kraju. Świadczyć o tym może liczba turystów odwiedzających ten region. Park narodowy istnieje już od 1 stycznia 1955 roku. Jest to jeden z 23 Parków na terenie naszego kraju. Niezwykłe warunki przyrodnicze sprawiają, że tatry mają wysokogórski charakter.

Znajdziemy tu atrakcje przeznaczone zarówno dla amatorów wspinaczki, jak i takie przeznaczone do spędzania wolnego czasu z dziećmi. Pamiętajmy o tym, że każda z miejscowości znajdujących się na Podhalu ma swój unikalny charakter oraz z każdą wiąże się jakaś ciekawa historia.W naszej ofercie znajdują się obecnie trzy miejscowości – Murzasichle, Poronin i Małe Ciche. W każdej z nich organizowany jest sylwester z dziećmi w górach – czyli unikatowa oferta imprezy noworocznej kierowana przede wszystkim dla całych rodzin. Jest to idealna oferta dla osób, które chcą aktywnie spędzić czas z dziećmi. Jeśli szukasz czegoś interesującego, a nie do końca odpowiadają Ci tłumy w Zakopanym to nasz  sylwester z dziećmi oferty są właśnie dla Ciebie! Na liście naszych atrakcji znajduje się góralski kulig z pochodniami, pieczenie kiełbasek oraz typowo podhalańska impreza, na której znajdziecie tradycyjne regionalne jedzenie, góralską herbatkę z prądem, a dla dzieci równie pyszną herbatę z miodem pochodzącym z lokalnej pasieki. Oferty sylwestrowe dla rodzin z dziećmi to unikalna oferta na spędzenie wolnych dni.

Wszystko to w przepięknie zlokalizowanych górskich miejscowościach w cenie zaczynającej się od 449 złotych. Spędzony sylwester w górach z dziećmi jest doskonałą okazją do poznania największych uroków Podhala. Miejscowości Murzasichle, Poronin oraz Małe Ciche dają gwarancję ciekawego spędzania wolnego czasu. Oprócz oczywistych walorów krajobrazowych – bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego, miejscowości te oferują atrakcje tj. liczne lokale czy pobliskie stoki narciarskie.Dzięki temu lokalizacja naszych ośrodków umożliwiła przedstawienie Państwu oferty sylwestrowe dla rodzin z dziećmi.Na nasze oferty sylwestrowe składa się 20 ośrodków w pełni wyposażonych. Standardowym wyposażeniem są łazienki, telewizja oraz darmowy, bezprzewodowy internet. Jest to doskonały pomysł, żeby poznać najciekawsze tradycje Podhala, cieszyć się pięknym krajobrazem Tatrzańskiego Parku Narodowego – pamiętaj również, że  sylwester z dziećmi w górach będzie wspaniałą przygodą zarówno dla Ciebie, jak i dzieci.

Sylwester z dziećmi 2020/2021 może być okazją do zapomnienia o codziennych zmartwieniach.Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty sylwester z dziećmi skontaktuj się z nami, w celu rezerwacji miejsc. Zabawa sylwestrowe dla rodzin z dziećmi i wszystkie pozostałe informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej.  Sylwester w Zakopanem z dziećmi tylko u nas!