Sylwester w termach 2020/2021

BIAŁKA TATRZAŃSKA (czas dojazdu: 20 minut)

Terma Białka – wybierając sylwester w termach znajdą Państwo tutaj najlepsze baseny termalne w Polsce. Białka Tatrzańska baseny termalne, sylwester polecany wszystkim szukającym odrobiny odpoczynku w tym wyjątkowym czasie. Turyści w różnym wieku znajdą idealną formę wypoczynku dla siebie. W strefie głośnej znaleźć można wodne atrakcje i rozrywki natomiast w strefie cichej znajduje się miejsce na spokojny odpoczynek, dla miłośników saunowania jest ostatnia strefa czyli saunarium. Sylwester w Białce Tatrzańskiej Termy został przygotowany również dla większych grup zorganizowanych i biznesu, dla nich zaplanowano strefę VIP. Termy Białka Tatrzańska, sylwester to czas na odpoczynek właśnie w takim miejscu. Białtka Termy Sylwester sprawdź sam!

www.termabialka.pl

 

BUKOWINA TATRZAŃSKA (czas dojazdu: 10-15 minut)

Termy BUKOVINA – Bukowina tatrzańska baseny termalne, sylwester w największym kompleksie basenów geotermalnych. Doskonała infrastruktura basenowa połączona z infrastrukturą basenową sprawia że jest to idealne miejsce do zrelaksowania, zadbania o ciało oraz spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Niezależnie od pory roku i pogody znajdą tutaj Państwo coś dla siebie. Sylwester w Bukowinie termy to najlepsze rozwiązanie dla każdego turysty.
www.termabukowina.pl

 

SZAFLARY k. BIAŁEGO DUNAJCA (czas dojazdu: 7 minut)

Termy Szaflary Sylwester W Górach 2020/2021 – kompleks termalny w którego skład wchodzą cztery baseny: dwa wewnętrze i dwa zewnętrzne ponad to trzytorowa zjeżdżalnia rodzinna a dla najmłodszych brodzik ze zjeżdżalnią. Baseny w termach szaflary wyposażone są w urządzenia do hydromasażu między innymi ławki do masażu, bicze wodne, gejzery, jeżyki, urządzenia masujące kark i część barkową. Sylwester w termach szaflary to najlepsze rozwiązanie dla grupy przyjaciół, par czy rodzin z dziećmi. Woda używana w nieckach basenowych ma najlepszą mineralizację spośród wszystkich wód wykorzystywanych na Podhalu. Temperatura wód wynosi od 30 do 38 st.C
www.termyszaflary.com