Miejscowości2019-08-27T12:20:59+02:00

Sylwester w górach domki 2020/2021

Sylwester w górach – Domki do wynajęcia

5 minut do Zakopanego? 5 minut na stok?
Cudowne widoki? – czyli po prostu Murzasichle!

Murzasichle – jest malowniczą wioską pomiędzy Bukowiną Tatrzańską a Zakopanem. Niesamowite przyrodnicze walory, związane z Tatrzańskim Parkiem Narodowym jak i również pobliskimi miejscowościami spowodowały że Murzasichle stało się typowym kurortem. Co roku tysiące turystów podziwia te urokliwe miejsce. Spędzając wolny czas w Murzasichle można podziwiać widoki korony Tatr, szczyty: Sinica, Zawrat, Czerwone Wierchy oraz Giewont. Domki góry Sylwester W Górach 2020/2021 tylko w Murzasichle. Tak jak w pobliskich góralskich miejscowościach tak i tutaj bardzo popularna jest górska turystyka. Bardzo duża część turystów skupia się głównie na spędzaniu wolnego czasu w ten sposób. Podczas zimy w Murzasichle funkcjonują nowoczesne wyciągi narciarskie, otoczone pięknymi krajobrazami umożliwiają na niesamowite śnieżne szaleństwo i niezwykłe doznania estetyczne. Sezon narciarski na Podhalu, ze względu na specyficzne warunki klimatyczne, trwa zdecydowanie dłużej niż w innych regionach kraju. Sylwester w górach domki, Murzasichle to dobry wybór dla każdego. Murzasichle domki sylwester – zapraszamy do rezerwacji!

Wymarzone miejsce dla narciarzy, profesjonale stoki,
przepiękna panorama Tatr – Małe Ciche zaprasza!

Małe Ciche – to typowa niewielka podhalańska miejscowość położona pomiędzy Bukowiną Tatrzańska a Zakopanem w pobliżu Poronina i Murzasichle. Małe Ciche to miejscowość słynąca z przepięknej panoramy Tatr, przepięknych krajobrazów a przede wszystkim jest niesamowitym miejscem dla narciarzy i aktywnych turystów. Bardzo dobrze przygotowane stoki o różnym poziomie trudności, dzięki czemu najbardziej wybredni amatorzy białego szaleństwa znajdą coś dla siebie. Domek góry Sylwester W Górach 2020/2021 – polecamy Małe Ciche.

Turystyczna wizytówka Podhala słynie nie tylko z wyjątkowej gościnności Górali, ale także przepięknych widoków  – witajcie w Poroninie!

Poronin to miejscowość położona na podnóża Tatr, około 7 km. od Zakopanego. Urokliwa miejscowość turystyczna co roku odwiedzana jest przez tysiące turystów z Polski i zagranicy. Przepiękne podhalańskie widoki razem z doskonale rozwiniętą narciarską infrastrukturą zapewniają wile niesamowitych wrażeń. Jeśli myślisz o Zakopane Sylwester W Górach 2020/2021 domki to wybierz Poronin.

Sylwester w Zakopanem 2020/2021 domki.