Sylwester w górach na stoku i nartach 2020/2021

Murzasichle (czas dojazdu 3 minuty)

Sylwester na stoku zakopane 2020/2021? Polecamy Murzasichle!
Murzasichle dla turystów pragnących śnieżnych wrażeń do zaoferowania ma 6 wyciągów orczykowych. Kompleks narciarski składa się z trzech wyciągów o różnicy wzniesień około 37 metrów i długości tras od 300 do 350m. Reszta stoków posiada różnicę wzniesień od 35 do 48 metrów oraz długość do 300 metrów. Przepustowość wyciągów to około 3500 osób na godzinę. Trasy narciarskie w Murzasichle przeznaczone są raczej dla osób początkujących i uczących się tego sportu. Stoki w razie potrzeby są sztucznie oświetlane i naśnieżane. Przy każdym wyciągu skorzystać można z serwisu narciarskiego, wypożyczalni i sanek. Obok stoków wydzielony jest specjalny teren dla sanek. Przy stokach działa również szkoła narciarska. Sylwester na stoku zakopane 2020/2021 tylko w Murzasichle!

Białka Tatrzańska sylwester na stoku! (czas dojazdu 20 minut)

Białka Tatrzańska jest miejscowością położoną w województwie małopolskim, posiada niezwykle interesujące środowisko geograficzne. Znajduje się blisko Tatr Słowackich i Polskich, około 20 km od Zakopanego i 15 km od Nowego Targu.

Sylwester w górach Białka Tatrzańska!

Stoki w Białce Tatrzańskiej są łagodne, szerokie i dobrze utrzymane. Znajdą Państwo tutaj około 20 profesjonalnych wyciągów, w tym 3 kolejki krzesełkowe, o długości 1380 metrów, 4 osobowe o długości 800 metrów oraz 6 osobowe o długości 1350 metrów, wyciągi talerzykowe i orczykowe. Sylwester w górach na stoku w Białce Tatrzańskiej to idealne rozwiązanie dla każdego miłośnika białego szaleństwa. Całkowita przepustowość wyciągów wynosi ponad 15 tysięcy osób na godzinę, w tym wyciągi w systemie jednej karty około 10 tysięcy osób na godzinę. Całkowita Długość tras wynosi ponad 15 tysięcy metrów. W Białce Tatrzańskiej znaleźć można ponad 5 tysięcy miejsc noclegowych.

Małe Ciche (czas dojazdu 10-15 minut)

Sylwester w górach na nartach? Zapraszamy do położonej w przepięknym zakątku Podhala stacji narciarskiej Małe Ciche. Znaleźć tu można nowoczesną czteroosobową kolej krzesełkową o łącznej długości 1250 metrów, średnim nachyleniu około 17% oraz różnicy wzniesień około 220 metrów. Jednym z największych atutów stoku są piękne widowiskowe Tatry oraz spokój. Stację narciarską znajdą Państwo około 9 km od Bukowiny Tatrzańskiej i 12 km od Zakopanego.

Gliczarów Górny/Dolny (czas dojazdu 5-10 minut)

Słynąca z najpiękniejszej panoramy Tatr wioska na Pogórzu Gilczarowskim, odwiedzana jest przez roku przez tysiące amatorów białego szaleństwa. Jej wysokie położenie sprawa, że zima trwa tu zdecydowanie dłużej, śnieg potrafi utrzymywać się do połowy kwietnia. Znajdą tu Państwo 6 wyciągów.

 

Bukowina Tatrzańska (czas dojazdu około 10-15 minut)

Sylwester w górach Bukowina Tatrzańska. Miejscowość ta dysponuje 22 wyciągami narciarskimi w tym 15 to wyciągi talerzykowe, 6 to wyciągi orczykowe oraz jednym krzesełkowym. Większość wyciągów w Bukowinie Tatrzańskiej daje możliwość do nauki jazdy wraz z instruktorem. Wszystkie trasy są dobrze oświetlone, przygotowane przez ratraki oraz sztucznie naśnieżone. Przy wyciągach znajdą Państwo szkółki narciarskie i wypożyczalnie sprzętu. Nartostrady przygotowane są zarówno dla profesjonalnych jak i początkujących narciarz.
Sylwester 2020/2021 na stoku zapraszamy!