Oferty Sylwestrowe 2020/2021

W tym roku specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę pełną sylwestrowych atrakcji, dzięki którym będziecie mogli spędzić ten czas w niesamowitej atmosferze i niezapomnianym towarzystwie.
Proponujemy Państwu aktywny wypoczynek z dużą ilością atrakcji, takich jak sylwester z kuligiem czy sylwester z balem. Wszystko to w cudownym klimacie polskich gór, w szerokim zakresie cenowym, uzależnionym od standardu ośrodka oraz wielkości pokoju.

W pakiecie sylwester w górach 2020/2021 oferty – do wyboru przygotowaliśmy dla Państwa ponad dwadzieścia typowych góralskich komfortowych ośrodków(bezpłatne WI-Fi, TV, łaznieki). Wszystkie obiekty położone są w malowniczej scenerii Polskich Tatr, do wyboru udostępniamy Państwu ośrodki w Poronienie, Małym Cichym oraz Murzasichle.

Sylwester  zbliża się dużymi krokami – nie zwlekaj, skorzystaj z oferty sylwestrowej 2020/2021 dzięki, której poczujesz prawdziwą magię polskich gór. Do zobaczenia na Podhalu. Zapraszamy także do kontaktu w celu wcześniejszego zarezerwowania pobytu – sylwester z dziećmi w górach to przecież najlepsza okazja do znakomitej zabawy i wypoczynku w gronie najbliższych.

Tanie Oferty Sylwestrowe 2020/2021