Tatrzańska Grań – Małe Ciche – Sylwester 2024/2025

Loading...

TATRZAŃSKA  GRAŃ

Termin pobytu:
28.12.2024 – 02.01.2025

OFERTA WKRÓTCE

Jeśli chcą Państwo spędzić końcówkę roku kalendarzowego z dala od miejskiego zgiełku, zapraszamy serdecznie do zarezerwowania pobytu w ośrodku Tatrzańska Grań, położonym w samym sercu Podhala, w urokliwej miejscowości Małe Ciche. Obiekt zlokalizowany nad Potokiem Filipczańskim, zapewnia wspaniałe warunki do aktywnego wypoczynku z najbliższą rodziną na łonie podhalańskiej przyrody. Tatrzańska Grań jest także doskonałą bazą wypadową dla amatorów białego szaleństwa, którzy mogę do woli korzystać z położonej niecałe 200 m od ośrodka profesjonalnej stacji narciarskiej Małe Ciche.

Tatrzańska Grań oferuje pobyt w pokojach 2-, 3-, 4-, 5- oraz 6-osobowych z łazienkami, bezpłatnym Internetem i parkingiem. Ponadto, dysponuje wypożyczalnią oraz przechowalnią sprzętu narciarskiego, a także można zaopatrzyć się tu w tradycyjne serki góralskie, wytwarzane przez samych gospodarzy obiektu w pobliskiej bacówce.

Oferta dostępna jest w dwóch opcjach: 

Pakiet sylwestrowy:

Impreza sylwestrowa odbywać będzie się w Izbie Regionalnej w Małym Cichym, znajdującej się w odległości ok 650 m od ośrodka Tatrzańska Grań. Zapewniamy bogate menu i szampańską zabawę przy muzyce tanecznej. W imprezie weźmie udział ok 150 gości naszych ośrodków.


Pakiet pobytowy:

podczas nocy sylwestrowej nie zapewniamy żadnej atrakcji, lecz pakiet obejmuje udział w wieczorze z kapelą góralską oraz udział w kuligu z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Obie imprezy fakultatywne organizowane będą wieczorami, innymi niż 31 grudnia.

W cenie gwarantujemy*:

  • 6 dni pobytu
  • 5 noclegów
  • 5 śniadań i obiadokolacji
  • kulig z ogniskiem i kiełbaskami*
  • wieczór z kapelą góralską*

OPCJONALNIE wg pakietu:

  • Bal Sylwestrowy z  bogatym menu*:
     3 ciepłe posiłki, zimna płyta, ciasta, oscypki, kawa, herbata, zimne napoje,

*o ile przepisy prawne i sanitarne dopuszczą możliwość organizacji imprezy

Ważne!

Pakiet nie obejmuje transportu do Małego Cichego.

Do miejscowości Małe Ciche można dotrzeć własnym samochodem, lub środkami komunikacji publicznej
(pociąg + autobus / autobus / bus / taxi).