U Trebuni – Murzasichle – Sylwester 2023/2024

Loading...

U TREBUNI

Termin pobytu:
28.12.2023 – 02.01.2024

Oferujemy Państwu ośrodek położony w samym sercu Tatr w miejscowości Murzasichle k. Zakopanego. Obiekt zapewnia w pełni wyposażone pokoje 2-, 3-, 4-, oraz 5-osobowe z łazienką, TV oraz dostępem do Internetu WiFi.
Unikalne położenie ośrodka, w bezpośredniej bliskości stoków narciarskich, zapewni Państwu znakomite warunki do wypoczynku, a także imponujące widoki z okna.

Dodatkowym atutem obiektu jest domowa, regionalna kuchnia, sala telewizyjna do wieczornych posiad w gronie przyjaciół, a także sala ping-pongowa.

Dostępne są trzy opcje pobytu: 

Pakiet sylwestrowy z balem w izbie regionalnej w Małym Cichym:

Bal sylwestrowy odbywać będą się w Izbie Regionalnej w Małym Cichym, będzie to impreza na około 200 osób. Zapewniamy bogate menu i szampańską zabawę przy muzyce tanecznej dla dorosłych oraz dzieci, a także transport w obie strony.
Więcej szczegółów w dolnej części strony.

Pakiet sylwestrowy z imprezą po zbójnicku – BRAK MIEJSC

Zabawę w noc sylwestrową rozpoczniemy tradycyjnym góralskim kuligiem, który wystartuje spod ośrodka, przewiezie Państwa na leśną polanę, gdzie czekać będą na Państwa rozpalone ogniska oraz przystrojony szałas. Tam odbędzie się impreza sylwestrowa, przygotowany będzie pełny catering w postaci ciepłych i zimnych dań oraz napoi, za oprawę muzyczną odpowiedzialny będzie profesjonalny DJ. Więcej szczegółów w dolnej części strony.

Pakiet pobytowy:

podczas nocy sylwestrowej nie zapewniamy żadnej atrakcji, lecz pakiet obejmuje udział w wieczorze z kapelą góralską oraz udział w kuligu z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Obie imprezy fakultatywne organizowane będą wieczorami, innymi niż 31 grudnia.

W cenie gwarantujemy*:

 • 6 dni pobytu
 • 5 noclegów
 • 5 śniadań i obiadokolacji
 • wieczór z kapelą góralską*
 • kulig z ogniskiem i kiełbaskami*

OPCJONALNIE wg pakietu:

 • bal sylwestrowy w izbie regionalnej w Małym Cichym
  zapewniony transport w obie strony
 • sylwester po zbójnicku
  na luzie, z kuligiem w noc sylwestrową, oraz transportem powrotnym

*o ile przepisy prawne i sanitarne dopuszczą możliwość organizacji imprezy