Poronianka – Poronin – Sylwester 2024/2025

Loading...

PORONIANKA

Termin pobytu:
28.12.2024 – 02.01.2025

W cenie gwarantujemy*:

  • 6 dni pobytu
  • 5 noclegów
  • 5 śniadań i obiadokolacji
  • bezpłatny parking
  • Bal Sylwestrowy z  bogatym menu*:
     3 ciepłe posiłki, zimna płyta, ciasta, oscypki, kawa, herbata, zimne napoje,
  • Kinderparty podczas nocy sylwestrowej*
  • kulig z ogniskiem i kiełbaskami*
  • wieczór z kapelą góralską i posiłkiem w karczmie regionalnej*

*o ile przepisy prawne i sanitarne dopuszczą możliwość organizacji imprezy

Ważne!

Pakiet nie obejmuje transportu do Poronina.

Do miejscowości Poronin można dotrzeć własnym samochodem, lub środkami komunikacji publicznej
(pociąg / autobus / bus / taxi).
Ośrodek zlokalizowany jest 150 m od stacji PKP Poronin.

Zapraszamy Państwa do położonego w centrum Poronina ośrodka wypoczynkowego Poronianka oferującego pobyt w pokojach 2-, 3-, 4- oraz 5-osobowych z łazienkami, balkonami, TV, bezpłatnym Internetem i monitorowanym parkingiem.

Poronianka jest doskonałą bazą wypadową zarówno dla amatorów białego szaleństwa, gdyż najbliższy wyciąg narciarskiU Pyrnicki znajduje się niecałe 500 m. od ośrodka, w odległości 350 m znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, ok 800m od Poronianki znajduje się kolejny wyciąg U Gruloka, a nieco dalej, bo zaledwie 2,5 km znajduje się profesjonalny kompleks narciarski Suche-SKI. Ponadto, w odległości ok 500m zimą funkcjonuje lodowisko.

Dodatkowo, Poronianka jest idealnym miejscem dla osób niezmotoryzowanych, gdyż w odległości niecałych 200 m od ośrodka znajduje się stacja kolejowa PKP „Poronin”, z której kursują bezpośrednie pociągi do Zakopanego. Obok znajduje się również przystanek autobusów lokalnych oraz międzymiastowych.

Ośrodek dysponuje windą, jest dostosowany do potrzeb osób posiadających problemy z poruszaniem się (podjazdy, łazienki dostosowane do osób niepełnosprawnych), a także posiada bogate zaplecze do obsługi rodzin z dziećmi. Na piętrach znajdują się w pełni wyposażone aneksy kuchenne, z lodówkami, naczyniami, kuchenkami mikrofalowymi, ponadto część pokoi posiada własne mini aneksy wewnątrz pokoi.
W ośrodku do dyspozycji rodzin z dziećmi dostępne są krzesełko do karmienia dziecka, przenośne łóżeczko z pościelą, wanienka do kąpieli, oraz wyposażona w różnorakie zabawki sala zabaw, gdzie znajduje się również stół do ping-ponga, piłkarzyki oraz ogólnodostępny TV.

W noc sylwestrową, oprócz ogólnej imprezy sylwestrowej, zorganizowana zostanie osobne kinderparty.
Pod opieką profesjonalnych animatorek dzieci będą mogły bawić się w swoim towarzystwie, uczestniczyć w licznych grach, zabawach, oraz animacjach. Zapewniony zostanie specjalny bufet uwzględniający zarówno ciepłe posiłki, jak i te słodsze gusta najmłodszych.

Cennik:

Rodzaj pokojuCena za
1 osobę
2-osobowy
3-osobowyOFERTA
WKRÓTCE
4-osobowy
POKOJE Z
ANEKSEM KUCHENNYM
Cena za
1 osobę
2-osobowy
3-osobowy