U Grażyny – Murzasichle – Sylwester 2024/2025

Loading...

U GRAŻYNY

Termin pobytu:
28.12.2024 – 02.01.2025

OFERTA WKRÓTCE

Proponujemy Państwu pobyt w ośrodku urządzonym w stylu regionalnym, położonym w samym centrum miejscowości Murzasichle, obok Zakopanego. Roztacza się stąd piękna panorama Tatr. To doskonałe miejsce, aby wypocząć z dala od miejskiego zgiełku i hałasu.

Obiekt posiada pokoje z łazienkami, telewizją oraz bezprzewodowym Internetem (WiFi), salę ping-pongową, dyskotekową oraz telewizyjną, a także stylizowaną salę jadalną. Ponadto, ośrodek dysponuje własnym ogrodem z placem zabaw, małym boiskiem sportowym, ogrodzonym parkingiem i miejscem do organizacji ognisk.

W pobliżu ośrodka znajduje się kompleks narciarski „Na Budzowym Wierchu”, a także pełna infrastruktura turystyczna: karczmy regionalne, pizzerie, sklepy spożywcze, bankomat, ośrodek zdrowia, apteka, kościół, hala sportowa, oraz przystanki autobusowe.

Oferta dostępna jest w dwóch opcjach: 

Pakiet sylwestrowy w sali regionalnej:

Impreza sylwestrowa odbywać będzie się w Sali Regionalnej w Murzasichle, znajdującej się w odległości ok 650 m od ośrodka U Grażyny. Zapewniamy bogate menu i szampańską zabawę przy muzyce tanecznej. W imprezie weźmie udział ok 100 gości naszych ośrodków.

Pakiet sylwestrowy z imprezą po zbójnicku – BRAK MIEJSC

Zabawę w noc sylwestrową rozpoczniemy tradycyjnym góralskim kuligiem, który wystartuje spod ośrodka, przewiezie Państwa na leśną polanę, gdzie czekać będą na Państwa rozpalone ogniska oraz przystrojony szałas. Tam odbędzie się impreza sylwestrowa, przygotowany będzie pełny catering w postaci ciepłych i zimnych dań oraz napoi, za oprawę muzyczną odpowiedzialny będzie profesjonalny DJ. Więcej szczegółów w dolnej części strony.

W cenie gwarantujemy*:

  • 6 dni pobytu
  • 5 noclegów
  • 5 śniadań i obiadokolacji
  • wieczór z kapelą góralską i posiłkiem w karczmie regionalnej*

OPCJONALNIE wg pakietu:

  • Bal sylwestrowy w sali regionalnej oraz osobny kulig z ogniskiem i kiełbaskami*
  • noc sylwestrową rozpoczętą kuligiem, a zakończoną imprezą sylwestrową w szałasie na leśnej polanie* + transport powrotny podczas nocy sylwestrowej.

*o ile przepisy prawne i sanitarne dopuszczą możliwość organizacji imprezy

Ważne!

Pakiet nie obejmuje transportu do Murzasichla.

Do miejscowości Murzasichle można dotrzeć własnym samochodem, lub środkami komunikacji publicznej
(pociąg + autobus / autobus / bus / taxi).