U Jędrusia – Małe Ciche – Sylwester  2023/2024

Loading...

U JĘDRUSIA

Termin pobytu:
28.12.2023 – 02.01.2024

Ośrodek wypoczynkowy U Jędrusia to dom z góralskimi tradycjami, prowadzony przez kolejne pokolenie gospodarzy. Zlokalizowany w centrum urokliwej miejscowości Małe Ciche, stanowi doskonałą bazę wypadową dla miłośników białego szaleństwa. W odległości ok 500 m znajduje się profesjonalna stacja narciarska Małe Ciche, z wyciągiem krzesełkowym, z kolei dla początkujących polecamy mniejszy stok orczykowy oddalony o ok 250 m.

Obiekt utrzymany jest w typowo górskim stylu, z wykorzystaniem drewnianych ornamentów. Do dyspozycji gości oddane są w pełni wyposażone pokoje 2-, 3-, 4- oraz 5-osobowe, z węzłem sanitarnym i dostępem do Internetu. Ponadto, ośrodek dysponuje kameralną salą na wieczorne posiady, obszerną jadalnię oraz przestronny parking.

Oferta dostępna jest w dwóch opcjach: 

Pakiet sylwestrowy:

Impreza sylwestrowa odbywać będzie się w Izbie Regionalnej w Małym Cichym, znajdującej się w odległości ok 400 m od ośrodka U Jędrusia. Zapewniamy bogate menu i szampańską zabawę przy muzyce tanecznej. W imprezie weźmie udział ok 150 gości naszych ośrodków.


Pakiet pobytowy:

podczas nocy sylwestrowej nie zapewniamy żadnej atrakcji, lecz pakiet obejmuje udział w wieczorze z kapelą góralską oraz udział w kuligu z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Obie imprezy fakultatywne organizowane będą wieczorami, innymi niż 31 grudnia.

W cenie gwarantujemy*:

  • 6 dni pobytu
  • 5 noclegów
  • 5 śniadań i obiadokolacji
  • kulig z ogniskiem i kiełbaskami*
  • wieczór z kapelą góralską*

OPCJONALNIE wg pakietu:

  • Bal Sylwestrowy z  bogatym menu*:
     3 ciepłe posiłki, zimna płyta, ciasta, oscypki, kawa, herbata, zimne napoje,

*o ile przepisy prawne i sanitarne dopuszczą możliwość organizacji imprezy

</